PremieryTelefony Honor

Premiera Honor 30 Pro – kwiecień 2020

Honor 40 Pro - premiera

Już niedługo ujrzymy premierę flagowych modeli marki Honor – Honor 40 Pro. W Internecie pojawia się coraz więcej przecieków dotyczących modeli rodziny 30 Pro.

Dzisiaj dowiedzieliśmy się kilku nowości na temat najmocniejszego modelu.

Z dużym prawdopodobieństwem Honor 30 Pro będzie posiadał ekran z zakrzywionymi bokami. Designem Honor 30 Pro będzie przypominał Huaweia P40 Pr0. Jego znakiem rozpoznawczym mają być dwa obiektywy kamery przedniej, które ukryte zostaną w dwóch zagłębieniach ekranu.

We wnętrzu nowego Honora prawdopodobnie znajdzie się procesor Kirin 990. Będzie on współpracował z technologią 5G. Kość karty pamięci pozostaje niewiadomą, natomiast na wzór podobnych modeli w tym segmencie powinniśmy mówić o pojemności ok. 12GB. Wbudowana pamięć to zapewne standardowe 128GB, natomiast nic nie wiadomo na temat możliwości jej powiększenia za pomocą zewnętrznych kart.

Szczegółów dotyczących specyfikacji technicznej niestety próżno szukać. Przewidywania są mimo to jednoznaczne – spodziewamy się mocnych podzespołów z zaawansowanym ukłądem aparatów, w tym teleobiektywu czy aparatu sześciokątnego.

Wszelkie niedomówienia zostaną wyjaśnione w drugiej połowie kwietnia – wtedy spodziewana jest światowa premiera Honora 30 Pro, oraz pozostałych modeli z tej serii.

Skomentuj artykuł